KROK 1 – rejestracja

Po założeniu przez administratora serwisu bloga, dostaniesz na swoją skrzynkę wiadomość o jego założeniu i informacje potrzebne do zalogowania się do panelu administracyjnego. Zanim się zarejestrujesz, przeczytaj regulamin serwisu blog.deon.pl. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

Wypełnij poniższy formularz:

KROK 2 – konfiguracja

Po zalogowaniu się, zobaczysz klasyczny panel administracyjny systemu WordPress. Na pierwszy rzut oka może się wydawać skomplikowany, ale szybko zobaczysz, że jest to narzędzie intuicyjne (korzystają z niego miliony internautów na całym świecie).

Możliwości konfiguracyjnych jest naprawdę bardzo dużo (motywy, wygląd, układ strony, kategorie itd.). Na początek najważniejsze jest abyś zrobił trzy rzeczy, które pozwolą na prawidłowe zaczytywanie wpisów z Twojego bloga w bloczku na stronie głównej DEON.pl

W panelu Użytkownicy -> Twój profil ustaw:

  • PRAWDZIWE zdjęcie
  • PRAWDZIWE imię i nazwisko
  • Również w oknie „Przedstawiaj mnie jako” wybierz prawdziwe imię i nazwisko

Jeśli tego nie zrobisz, Twoje wpisy nie będą brane pod uwagę w publikowaniu na naszej stronie głównej. Nie oznacza to, że nie możesz prowadzić bloga anonimowo. Jednak warunkiem pojawiania się Twoich wpisów na stronie głównej DEON.pl jest podanie prawdziwych danych. Z drugiej strony podanie danych osobowych nie gwarantuje publikacji na DEON.pl.

KROK 3 – pomoc

  • Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z konfiguracją bloga, napisz do nas na blog@deon.pl. Razem znajdziemy rozwiązanie.
  • Jeśli masz jakieś propozycje co do nowych funkcjonalności na blogu – poinformuj nas o tym
  • Wyróżniającym się blogerom zapewniamy pomoc w kształtowaniu wizji bloga oraz jego rozwoju