Drodzy czytelnicy DEON.pl!

Oddajemy w Wasze ręce nasz serwis BLOG.DEON.PL.

Zależy nam na tym, by DEON.pl był miejscem szerokiej dyskusji. A jeśli tak ma być, to muszą w niej brać udział ludzie o zróżnicowanych poglądach. Chcemy oddać głos wszystkim tym, którym zależy na Kościele, a także tym, którzy chcą promować dobre i wartościowe postawy społeczne oraz dzielić się swoim życiem i przemyśleniami.

Każdy kto chce pisać, publikować, dzielić się czymś, co znalazł w sieci, może to teraz robić, prowadząc własnego bloga.

  1. Nasi blogerzy docierają ze swoimi wpisami do naprawdę szerokiego grona – czyli do kilkuset tysięcy użytkowników DEON.pl. Na stronie głównej portalu jest specjalny bloczek (analogiczny do „Na ostrzu pióra” 🖋 ), gdzie pojawiają się najciekawsze wpisy naszych blogerów.
  2. Twoje wpisy mogą również trafić bezpośrednio na nasz portal jako materiał dnia!
  3. Jest to też propozycja dla wszystkich, którzy prowadzą już blogi w innych miejscach. Przenieście się do nas! 🙌 Redakcja portalu wraz z blogerami tworzy społeczność, która nadaje kształt całemu portalowi DEON.pl! Dołączając do platformy stajesz się naszym autorem, a my wspieramy Cię w twoim rozwoju 💪
  4. Osoby, które wyróżniają się regularnością, jakością oraz wpisują się w misję naszego portalu, mogą liczyć na wsparcie techniczne oraz współpracę – sami będziemy Wam proponować bieżące tematy!
  5. Na naszym blogowym fanpage’u znajdziecie najnowsze wpisy oraz dyskusje blogerów i czytelników. Warto tam być –> [LINK]

Jak dołączyć do społeczności blog.deon.pl? To prostsze niż myślisz.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Witamy w drużynie Blogerów DEON.pl!